Σας προσκαλούμε στην ΕΚΔΗΛΩΣΗ – ΣΥΖΗΤΗΣΗ που διοργανώνουμε από κοινού με το εκπαιδευτικό περιοδικό της ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΛΕΣΧΗΣ και την Αγωνιστική Συσπείρωση Εκπ/κών του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. «Γ. Σεφέρης», με θέμα:
«Από τη συνέλευση του ΜΑΧ (1998) στην κατάληψη της Πρυτανείας (2019) – 30 χρόνια αγώνες για σταθερή και μόνιμη εργασία», που θα πραγματοποιηθεί στον Πολυχώρο ΒΑΒΕΛ (Βασιλίσσης Σοφίας 87 – Μαρούσι) την ΤΕΤΑΡΤΗ 17 – 4 – 2019 στις 18:30. Στο πλαίσιο της εκδήλωσης θα προβληθεί το βίντεο (παραγωγή της ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΛΕΣΧΗΣ) με τίτλο:
«Κάτσε καλά, γεράσαμε » και θα ακολουθήσουν εισηγήσεις από τους: Σπύρο Δαραδούμη (αναπληρωτή Εκπ/κό), Δημήτρη Πολυχρονιάδη (Εκπ/κό) και Σταύρο Φατούρο (Εκπ/κό).
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα!
![afisa_ekdilosis_diexodoy_17_-_4_-_2019.jpg afisa](/sites/default/files/images/2019/04/afisa_ekdilosis_diexodoy_17_-_4_-_2019.jpg)
Όλες οι σημαντικές και έκτακτες ειδήσεις σήμερα
ΕΛΜΕΠΑ: Το κορυφαίο πρόγραμμα Ειδικής Αγωγής στην Ελλάδα για διπλή μοριοδότηση
Το 1ο στην Ελλάδα Πρόγραμμα επιμόρφωσης Τεχνητής Νοημοσύνης για εκπαιδευτικούς με Πιστοποιητικό
Παν.Πατρών: Μοριοδοτούμενο σεμινάριο ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗΣ με 65Є εγγραφή - έως 19/7
ΕΥΚΟΛΕΣ πιστοποιήσεις ΙΣΠΑΝΙΚΩΝ - ΙΤΑΛΙΚΩΝ για ΑΣΕΠ - Πάρτε τις ΑΜΕΣΑ
2ος Πανελλήνιος Γραπτός Διαγωνισμός ΑΣΕΠ: Τα 2 μαθήματα εξέτασης και η ύλη