Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΠΑ ανακοινωνει την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, διάρκειας δύο (2) μηνών, συνολικά τριών (3) ατόμων και συγκεκριμένα ενός (1) εργάτη/τριας προσωπικό καθαριότητας, ενός (1) εργάτη/τριας γενικών καθηκόντων (προσωπικό καθαριότητας) και ενός (1) οδηγού απορριμματοφόρου-φορτηγού για την κάλυψη πρόσκαιρων κατεπειγουσών αναγκών στην υπηρεσία καθαριότητας του Δήμου.
1 ΥΕ ΕΡΓΑΤΗΣ/ΤΡΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΌ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
1 ΥΕ ΕΡΓΑΤΗΣ/ΤΡΙΑ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ (ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ)
1 ΔΕ ΟΔΗΓΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΟΦΟΡΩΝ -ΦΟΡΤΗΓΩΝ
Η αίτηση με τα συνοδευόμενα δικαιολογητικά κατατίθενται στο Τμήμα Διοικητικών Υπηρεσιών του Δήμου μας στο Χρυσό Σερρών κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες από 10/02/2020 έως 13/02/2020.
Δείτε το έγγραφο αναλυτικά εδώ
Όλες οι ειδήσεις για νέες θέσεις εργασίας, Προκηρύξεις, Διορισμούς, ΑΣΕΠ στην Ελλάδα
ΔΩΡΕΑΝ το 1ο Τεστ προσομοίωσης για τον 2ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό ΑΣΕΠ
Πώς γίνεσαι Εκπαιδευτής Ενηλίκων με υψηλές αμοιβές; Όλοι μπορούν!
2ος Πανελλήνιος Γραπτός Διαγωνισμός: ΑΛΛΑΞΕ Η ΥΛΗ - Αποκτήστε την εδώ μαζί με ασκήσεις και λύσεις
ΝΕΟ! Εύκολη Πιστοποίηση Ιταλικών με εξ αποστάσεως πρόγραμμα ΑΜΕΣΑ (μόρια 2ης ξένης γλώσσας)