Η φωτογράφος Maia Flore μαζί με το γαλλικό ινστιτούτο φωτογράφισε μέρη της Γαλλίας με έναν μοναδικό τρόπο. Σκοπός ήταν η προσέγγιση αυτών των τοποθεσιών με έναν άλλον τρόπο. Η επίτευξη είναι προφανής και αναμενόμενη.
Προσέλκιση και νέων ανθρώπων σε παραδοσιακές τοποθεσίες. Η φωτογράφος έκανε μία εξαιρετική δουλειά και ανταμοίφθηκε με την άριστη κριτική που πήρε για το έργο της. Η προβολή και διαφήμιση μιας χώρας έχει πολλές οπτικές γωνίες και οι Γάλλοι φαίνεται ότι ξέρουν από αυτό.
Θαυμάστε παρακάτω τις φωτογραφίες
Όλες οι σημαντικές και έκτακτες ειδήσεις σήμερα
ΕΛΜΕΠΑ: Το κορυφαίο πρόγραμμα Ειδικής Αγωγής στην Ελλάδα για διπλή μοριοδότηση
Το 1ο στην Ελλάδα Πρόγραμμα επιμόρφωσης Τεχνητής Νοημοσύνης για εκπαιδευτικούς με Πιστοποιητικό
Παν.Πατρών: Μοριοδοτούμενο σεμινάριο ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗΣ με 65Є εγγραφή - έως 19/7
ΕΥΚΟΛΕΣ πιστοποιήσεις ΙΣΠΑΝΙΚΩΝ - ΙΤΑΛΙΚΩΝ για ΑΣΕΠ - Πάρτε τις ΑΜΕΣΑ
2ος Πανελλήνιος Γραπτός Διαγωνισμός ΑΣΕΠ: Τα 2 μαθήματα εξέτασης και η ύλη