«Είμαι πρώτα αγρότης, δεύτερον αγανακτισμένος και θυμωμένος και τρίτον είμαι ψηφοφόρος της Χρυσής Αυγής. Και; Πού είναι το πρόβλημα;» λέει στην κάμερα του τηλεοπτικού σταθμού «Ε», ο Παναγιώτης Πλασσαράς ο οποίος θα τον δούμε στο παρακάτω βίντεο να σπάει το περιπολικό της αστυνομίας στα επεισόδια του Χαϊδαρίου. .
«Είναι ένα νόμιμο πολιτικό κόμμα και συμφωνώ με αρκετές ιδέες του», ενώ σχετικά με την ενέργειά του, συμπληρώνει:«Ναι το έκανα. Το έσπασα. Δεν προτείνω στον κόσμο να κάνει τέτοιες πράξεις. Αγανάκτησα όμως και το έκανα. Είναι πιθανό εξαιτίας της συμπεριφοράς των ΜΑΤ, αν ξαναβρισκόμουν στην ίδια θέση να το ξαναέκανα».
"Μου ρθε και το κανα"
Δείτε το βίντεο
Όλες οι σημαντικές και έκτακτες ειδήσεις σήμερα
ΕΛΜΕΠΑ: Το κορυφαίο πρόγραμμα Ειδικής Αγωγής στην Ελλάδα για διπλή μοριοδότηση
Το 1ο στην Ελλάδα Πρόγραμμα επιμόρφωσης Τεχνητής Νοημοσύνης για εκπαιδευτικούς με Πιστοποιητικό
Παν.Πατρών: Μοριοδοτούμενο σεμινάριο ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗΣ με 65Є εγγραφή - έως 19/7
ΕΥΚΟΛΕΣ πιστοποιήσεις ΙΣΠΑΝΙΚΩΝ - ΙΤΑΛΙΚΩΝ για ΑΣΕΠ - Πάρτε τις ΑΜΕΣΑ
2ος Πανελλήνιος Γραπτός Διαγωνισμός ΑΣΕΠ: Τα 2 μαθήματα εξέτασης και η ύλη