Η Πρόεδρος των Παιδικών Σταθμών Δήμου Αγίας Παρασκευής ανακοινώνει την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου δύο (2) μηνών συνολικά δύο (02) ατόμων για την αντιμετώπιση κατεπειγουσών αναγκών του Ν.Π.Δ.Δ. Παιδικοί Σταθμοί Δήμου Αγ. Παρασκευής, και συγκεκριμένα τους εξής, ανά ειδικότητα:
2 ΔΕ Οδηγού (Σχολικού Λεωφορείου, με κάρτα ψηφιακού ταχογράφου)
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν απλή αίτηση με συνημμένα τα απαιτούμενα δικαιολογητικά στο πρωτόκολλο των Παιδικών Σταθμών Δήμου Αγίας Παρασκευής, στην οδό Μεσογείων 405 Αγία Παρασκευή Τ.Κ. 15343.
Η υποβολή των αιτήσεων θα γίνεται από 20/7/2016 έως και 29/7/2016 και ώρες 9:00 έως 14:00. Πληροφορίες κος Τριανταφυλλάκος Σαράντος, τηλ. 210 6391703.
Δείτε αναλυτικά την προκήρυξη
Όλες οι σημαντικές και έκτακτες ειδήσεις σήμερα
Πώς λέγεται ο κουλ στα ελληνικά;
ΕΛΜΕΠΑ: Το κορυφαίο πρόγραμμα Ειδικής Αγωγής στην Ελλάδα για διπλή μοριοδότηση
Το 1ο στην Ελλάδα Πρόγραμμα επιμόρφωσης Τεχνητής Νοημοσύνης για εκπαιδευτικούς με Πιστοποιητικό
Παν.Πατρών: Μοριοδοτούμενο σεμινάριο ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗΣ με 65Є εγγραφή - έως 26/7
ΕΥΚΟΛΕΣ πιστοποιήσεις ΙΣΠΑΝΙΚΩΝ - ΙΤΑΛΙΚΩΝ για ΑΣΕΠ - Πάρτε τις ΑΜΕΣΑ
2ος Πανελλήνιος Γραπτός Διαγωνισμός ΑΣΕΠ: Τα 2 μαθήματα εξέτασης και η ύλη