Η ΚΕΠΑ Δήμου Βέροιας προκειμένου να καλύψει τις ανάγκες της σε εκπαιδευτικό προσωπικό των σχολών της όπως το ωδείο, η σχολή χορού τα εικαστικά κλπ, για το εκπαιδευτικό έτος 2019-2020, προκηρύσσει την πλήρωση σαράντα οκτώ (48) θέσεων προσωπικού με συμβάσεις ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου. Η επιλογή των υποψηφίων θα γίνει από τριμελή επιτροπή ανά ενότητα όπως προβλέπεται τη σχετική απόφαση. Οι αιτήσεις θα απευθύνονται προς την ΚΕΠΑ Δήμου Βέροιας από την επόμενη ημέρα της δημοσίευσης στον τοπικό τύπο έως 9/8/2019. Οι υποψήφιοι είναι υποχρεωμένοι να παραστούν ενώπιον της αρμόδιας επιτροπής εάν αυτό ζητηθεί από την επιτροπή.
Όλες οι ειδήσεις για νέες θέσεις εργασίας, Προκηρύξεις, Διορισμούς, ΑΣΕΠ στην Ελλάδα
ΔΩΡΕΑΝ το 1ο Τεστ προσομοίωσης για τον 2ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό ΑΣΕΠ
Πώς γίνεσαι Εκπαιδευτής Ενηλίκων με υψηλές αμοιβές; Όλοι μπορούν!
2ος Πανελλήνιος Γραπτός Διαγωνισμός: ΑΛΛΑΞΕ Η ΥΛΗ - Αποκτήστε την εδώ μαζί με ασκήσεις και λύσεις
ΝΕΟ! Εύκολη Πιστοποίηση Ιταλικών με εξ αποστάσεως πρόγραμμα ΑΜΕΣΑ (μόρια 2ης ξένης γλώσσας)