Κάτι μου θυμίζει...
2. Είμαι στα πρόθυρα να μπώ σε λημέρια άλλης κατηγορίας και να αρχίσω να μιλάω για ταινίες αλλα θα συγκρατηθώ... Η επόμενη απίστευτη κι όμως αληθινή σύμπτωση που ομολογουμένως με εκνευρίζει λίγο, είναι ανάμεσα στο soundtrack της ταινίας Εξπρές του Μεσονυκτίου (Midnight Express) και ενός τραγουδιού του Πετρέλη εν ονόματι "Μετά απο σένα ξανα ζώ". Ακούστε το ανατριχιαστικό soundtrack σε μουσική του Giorgio Mororder και μετά ακούστε την εισαγωγή απο το δεύτερο κομμάτι ...σε μουσική και στίχους απο τον Φοίβο...
Όλες οι σημαντικές και έκτακτες ειδήσεις σήμερα
ΕΛΜΕΠΑ: Το κορυφαίο πρόγραμμα Ειδικής Αγωγής στην Ελλάδα για διπλή μοριοδότηση
Το 1ο στην Ελλάδα Πρόγραμμα επιμόρφωσης Τεχνητής Νοημοσύνης για εκπαιδευτικούς με Πιστοποιητικό
Παν.Πατρών: Μοριοδοτούμενο σεμινάριο ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗΣ με 65Є εγγραφή - έως 19/7
ΕΥΚΟΛΕΣ πιστοποιήσεις ΙΣΠΑΝΙΚΩΝ - ΙΤΑΛΙΚΩΝ για ΑΣΕΠ - Πάρτε τις ΑΜΕΣΑ
2ος Πανελλήνιος Γραπτός Διαγωνισμός ΑΣΕΠ: Τα 2 μαθήματα εξέτασης και η ύλη