Οι μαθητές της Β΄ Τάξης του Δημοτικού Σχολείου περιοχής Βαθυλάκκου Κοζάνης και η δασκάλα της τάξης κ. Νάτση Πολύμνια βραβεύτηκαν με το Βραβείο Πάπυρος Καλύτερης Φωτογραφίας από το Make-A-Wish Greece (Κάνε μια ευχή Ελλάδας).
Η βράβευση έγινε στην Αθήνα στο Σεράφειο Πολιτιστικό Κέντρο του Δήμου Αθηναίων, το Σάββατο 9/11/2019. Μετά τη βράβευση ακολούθησε επίσκεψη στο Προεδρικό Μέγαρο, όπου πραγματοποιήθηκε συνάντηση με τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας κ. Προκόπη Παυλόπουλο και ξενάγηση στους χώρους του Μεγάρου.
Όλες οι σημαντικές και έκτακτες ειδήσεις σήμερα
ΕΛΜΕΠΑ: Το κορυφαίο πρόγραμμα Ειδικής Αγωγής στην Ελλάδα για διπλή μοριοδότηση
Το 1ο στην Ελλάδα Πρόγραμμα επιμόρφωσης Τεχνητής Νοημοσύνης για εκπαιδευτικούς με Πιστοποιητικό
Παν.Πατρών: Μοριοδοτούμενο σεμινάριο ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗΣ με 65Є εγγραφή - έως 15/7
ΕΥΚΟΛΕΣ πιστοποιήσεις ΙΣΠΑΝΙΚΩΝ - ΙΤΑΛΙΚΩΝ για ΑΣΕΠ - Πάρτε τις ΑΜΕΣΑ
2ος Πανελλήνιος Γραπτός Διαγωνισμός ΑΣΕΠ: Τα 2 μαθήματα εξέτασης και η ύλη