"Η αναβάθμιση της ποιότητας ζωής και η καθημερινότητα των συμπολιτών μας παραμένει προτεραιότητα μας. Επιχειρούμε με μικρές και μεγάλες παρεμβάσεις ειδικά σε περιοχές που το έχουν μεγάλη ανάγκη" σημειώνει ο Χρήστος Καπάταης
"Στα πλαίσια αυτά, έχουμε παραδώσει και ήδη λειτουργεί άλλη μία παιδική χαρά στην περιοχή του Ταύρου, δίπλα ακριβώς στις εργατικές κατοικίες. Δώσαμε ζωή σε ένα χώρο υποβαθμισμένο και παραδώσαμε μία ασφαλή και όμορφη γωνιά του Ταύρου στα παιδιά μας. Η παιδική χαρά στην οδό Αναξαγόρα χρηματοδοτήθηκε από την Περιφέρεια Αττικής με 106.083,51 Ευρώ και το έργο εκτελέστηκε από το Δήμο Μοσχάτου-Τάυρου" προσθέτει ο αντιπερεφερειάρχης Αττικής
Δείτε παρακάτω φωτογραφίες πως ήταν ο χώρος πριν την δημιουργία της παιδικής χαράς
![paidikixara2.jpg paidikixara2](/sites/default/files/images/2019/02/paidikixara2.jpg)
![paidikixara3.jpg paidikixara3](/sites/default/files/images/2019/02/paidikixara3.jpg)
Δείτε εδώ τις φωτογραφίες μετά την ανάπλαση
![paidikihara.jpg paidikihara](/sites/default/files/images/2019/02/paidikihara.jpg)
![ana.jpg paidikihara3](/sites/default/files/images/2019/02/ana.jpg)
Όλες οι σημαντικές και έκτακτες ειδήσεις σήμερα
ΕΛΜΕΠΑ: Το κορυφαίο πρόγραμμα Ειδικής Αγωγής στην Ελλάδα για διπλή μοριοδότηση
Το 1ο στην Ελλάδα Πρόγραμμα επιμόρφωσης Τεχνητής Νοημοσύνης για εκπαιδευτικούς με Πιστοποιητικό
Παν.Πατρών: Μοριοδοτούμενο σεμινάριο ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗΣ με 65Є εγγραφή - έως 15/7
ΕΥΚΟΛΕΣ πιστοποιήσεις ΙΣΠΑΝΙΚΩΝ - ΙΤΑΛΙΚΩΝ για ΑΣΕΠ - Πάρτε τις ΑΜΕΣΑ
2ος Πανελλήνιος Γραπτός Διαγωνισμός ΑΣΕΠ: Τα 2 μαθήματα εξέτασης και η ύλη