Ο ΔΗΜΟΣ ΒΟΪΟΥ ανακοινώνει την πρόσληψη προσωπικού με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου δίμηνης διάρκειας, συνολικού αριθμού τεσσάρων ( 4 ) ατόμων για την αντιμετώπιση κατεπειγουσών, εποχιακών ή πρόσκαιρων αναγκών στην ανταποδοτικού χαρακτήρα υπηρεσία Καθαριότητας, κατά αριθμό και ειδικότητα ως εξής:
4 ΥΕ ΕΡΓΑΤΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν αίτηση, μέχρι 10-04-2020 ημέρα Παρασκευή, στα γραφεία του Δήμου Βοΐου, Δημοτική Ενότητα Σιάτιστας (Δ/νση : Πλ. Τσιστοπούλου 5 , Τ.Κ. 50 300- Σιάτιστα Κοζάνης , τηλ : 2465350114) και αρμόδια για την παραλαβή είναι η υπάλληλος κ. Ζήκου Φρειδερίκη κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες.
Όλες οι ειδήσεις για νέες θέσεις εργασίας, Προκηρύξεις, Διορισμούς, ΑΣΕΠ στην Ελλάδα
ΔΩΡΕΑΝ το 1ο Τεστ προσομοίωσης για τον 2ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό ΑΣΕΠ
Πώς γίνεσαι Εκπαιδευτής Ενηλίκων με υψηλές αμοιβές; Όλοι μπορούν!
2ος Πανελλήνιος Γραπτός Διαγωνισμός: ΑΛΛΑΞΕ Η ΥΛΗ - Αποκτήστε την εδώ μαζί με ασκήσεις και λύσεις
ΝΕΟ! Εύκολη Πιστοποίηση Ιταλικών με εξ αποστάσεως πρόγραμμα ΑΜΕΣΑ (μόρια 2ης ξένης γλώσσας)