Ο βουλευτής της ΔΗΜ.ΑΡ. όχι μόνο εξομοίωσε την Αριστερά με τη νεοναζιστική οργάνωση συμψηφίζοντας τη δράση τους, αλλά προχώρησε παραπέρα, παρουσιάζοντας ως αδικημένους τους Χρυσαυγίτες, αναπαράγοντας και ο ίδιος με τον τρόπο του την "θεωρία των δύο άκρων". ” «Αν πάρω εγώ ένα ρόπαλο και σου ανοίξω το κεφάλι και είμαι αριστερός είναι ΟΚ...
Επειδή είμαι Αριστερός μπορώ να τα σπάσω όλα και σηκωθώ να φύγω είμαι δικαίως "αγανακτισμένος" και αυτό είναι "επαναστατικό". Αν είμαι Χρυσαυγίτης "α πα πα πα, Οι Χρυσαυγίτες! Με τα ρόπαλα και τα στηλιάρια!"», αναφωνεί με περίσσιο σαρκασμό και θεατρικότητα ο... Γρηγόρης Ψαριανός και αναρωτιέται: "Αυτό είναι Αριστερά;"
Όλες οι σημαντικές και έκτακτες ειδήσεις σήμερα
ΕΛΜΕΠΑ: Το κορυφαίο πρόγραμμα Ειδικής Αγωγής στην Ελλάδα για διπλή μοριοδότηση
Το 1ο στην Ελλάδα Πρόγραμμα επιμόρφωσης Τεχνητής Νοημοσύνης για εκπαιδευτικούς με Πιστοποιητικό
Παν.Πατρών: Μοριοδοτούμενο σεμινάριο ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗΣ με 65Є εγγραφή - έως 19/7
ΕΥΚΟΛΕΣ πιστοποιήσεις ΙΣΠΑΝΙΚΩΝ - ΙΤΑΛΙΚΩΝ για ΑΣΕΠ - Πάρτε τις ΑΜΕΣΑ
2ος Πανελλήνιος Γραπτός Διαγωνισμός ΑΣΕΠ: Τα 2 μαθήματα εξέτασης και η ύλη